19. juni 2018                              Trænermøde SSHK kl. 18-21 i Grønnegården

19.-22. juni 2018                       Humlebæk Skole lejrskole

22. juni 2018                              Maribohallerne på besøg

28. juni 2018                              Ellekildeskolen idrætsdag kl. 8-15 i hal A, B og svømmehallen

28.-30. juni 2018                       DM i cykling (vandrerhjem og ud af huset forplejning)

2.-6. juli 2018                             SSHK Håndboldskole

3.-6. juli 2018                             Skovmoseskolen lejrskole

19.-22. juli 2018                         Lolland Rundt Motionscykelløb

23. juli – 5. august 2018          LUKKET I SVØMMEHAL, HALLER & CAFETERIA

3.-5. august 2018                      32 pers. gruppe på vandrerhjemmet

6.-11. august 2018                    International fægtelejr

15. august 2018                         SGF gymnastik kl. 17-19 i hal B

15. august 2018                         Svømmeklubben Syd kursus og spisning i Grønnegården kl. 17.00-20.00

17.-19. august 2018                  TMS Ringsted 1. div. damer træningslejr

17.-19. august 2018                  Vanløse Badminton træningslejr

17.-19. august 2018                  Gladsaxe Badminton træningslejr

17.-19. august 2018                 Hvidovre Badminton træningslejr

20. august 2018                         Svømmeklubben Syd kursus og spisning i Grønnegården kl. 17.00-20.00

20.-23. august 2018                  Ullerslev Cyklisterne på træningsophold

21.-23. august 2018                  Fjordskolen Hedevang lejrskole

22. august 2018                         SGF gymnastik kl. 17-19 i hal B

23. august 2018                         Svømmeklubben Syd kursus og spisning i Grønnegården kl. 17.00-20.00

24.-26. august 2018                  Dragør Boldklub fodboldtræningslejr

24.-26. august 2018                  Frederikssund Svømmeklub træningslejr

25. august 2018                         Svømmeklubben Syd kursus kl. 9-17.30 svømmehal og Grønnegården ca. 45 pers.

29. august 2018                         SGF gymnastik kl. 17-19 i hal B

30. august – 2. sep. 2018        HK Ankarat træningslejr

1.-2. september 2018               IFK Ystad træningslejr

3.-7. september 2018               Læringslokomotivet

7. september 2018                   Ældresagen starter svømning (13 gange før jul og 13 gange efter jul)

7.-9. september 2018               Skjold Birkerød fodboldtræningslejr

10.-14. september 2018          Læringslokomotivet

11.-14. september 2018          Johannesskolen lejrskole

15.-16. september 2018          DGI Nordsjælland badmintontræningslejr

17.-21. september 2018          Læringslokomotivet

24.-28. september 2018          Læringslokomotivet

25. september 2018                 Naturfredningsforeningen møde for ca. 30 personer

28.-30. september 2018          Familietræf på vandrerhjemmet

4.-7. oktober 2018                    Gruppe på vandrerhjemmet (20 pers.)

6. oktober 2018                         Evt. håndboldtrænerkursus HRØ kl. 9-16 hal A og Grønnegården

12.-19. oktober 2018               Køge Svømmeklub træningslejr

13.-17. oktober 2018               Korsør Svømmeklub træningslejr

19.-21. oktober 2018               Vallø Håndboldklub træningslejr

23. oktober 2018                       Skolehåndboldstævne i hal A og B kl. 8-15

24. oktober 2018                       Skolehåndboldstævne i hal A og B kl. 8-15

25. oktober 2018                       LFBKr Ældrebadmintonstævne i hal A kl. 8-15

27. oktober 2018                       Nysted Roklub i svømmehallen kl. 14-17

1. november 2018                     Skolehåndboldstævne i hal A og B kl. 8-15

3. november 2018                     Evt. håndboldtrænerkursus HRØ kl. 9-16 hal A og Grønnegården

8. november 2018                     Junioridrætslederuddannelse kl. 8-15 i hal A og Grønnegården

10. november 2018                  Privat arrangement på vandrerhjemmet

10.-11. november 2018           Brøndby Blæseorkester træningslejr

24.-25. november 2018           Såby Badminton træningslejr i hal B

24. november 2018                  LFBKr LF mesterskaber i badminton i hal A

25. november 2018                  LFBKr LF mesterskaber i badminton i hal A

26. november 2018                  LFBKr LF mesterskaber i badminton i hal A

12. januar 2019                          GIF indendørs fodboldstævne

24. januar 2019                          LFBKr Ældrebadmintonstævne i hal A kl. 8-15

5./6. februar 2019                     NBR landbrugsmøde kl. 8.00-18.00 i hal A (opstilling dagen før)

28. februar 2019                        Sakskøbing Handicap generalforsamling kl. 16.15 på vandrerhjemmet

4. marts 2019                             Roedyrkernes generalforsamling i hal A

7. marts 2019                             LFBKr Ældrebadmintonstævne i hal A kl. 8-15

22. marts 2019                           Opstilling til gymnastikopvisning kl. 15-22 i hal A

23. marts 2019                           SGF gymnastikopvisning i hal A

13.-16. maj 2019                       Lejrskole

21.-24. maj 2019                       Humlebæk Skole lejrskole 3 klasser