19.-23. februar 2018                  Læringslokomotivet Camp8

20. februar 2018                         SSHK håndboldkamp kl. 19.00 i hal A

22. februar 2018                         Sakskøbing Handicap generalforsamling i cafeteriet kl. ca. 16.00

22. februar 2018                         SSHK håndboldkampe kl. 19.00-21.15 i hal A

24. februar 2018                         SaBTK Ungdom kl. 9.00-14.00 i hal A (8 hold á 4 spillere)

24. februar 2018                         SaBTK kamplørdag kl. 14-16 hal A

24. februar 2018                         70-års fødselsdag på vandrerhjemmet til frokost

24. februar 2018                         Barnedåb på vandrerhjemmet til frokost

25. februar 2018                         LFBKr kredstræning kl. 10-13 i hal B

2.-3. marts 2018                          Holbæk Fodboldklub træningslejr

2.-4. marts 2018                          Vemmelev Fodbold træningslejr

3. marts 2018                               SSHK Forældre/barn håndbold kl. 10-11 i hal B

3. marts 2018                               Seniordans dansestævne i hal A 

4. marts 2018                               Tambourkorpset marchtræning kl. 10-12 i hal B

4. marts 2018                               SSHK kampsøndag kl. 9.00-14.00 i hal A

4. marts 2018                               SSHK kampsøndag kl. 14.00-18.30 i hal B

4. marts 2018                               Opstilling roedyrkermøde kl. 14.00-20.00 i hal A

5. marts 2018                               Roedyrkernes generalforsamling kl. 8.00-18.00 i hal A

7. marts 2018                               VKST landbrug generalforsamling kl. 8.00-23.00 i hal A

8. marts 2018                               LFBKr ældrebadmintonstævne kl. 8-15 i hal A

9.-11. marts 2018                       Hørsholm Fodbold træningslejr

10. marts 2018                             SaBTK Ungdom kl. 10-14 i hal A

10. marts 2018                             SaBTK kl. 14-16 kamplørdag i hal A

11. marts 2018                             SSHK håndboldkamp kl. 13.30-14.30 i hal A

12./13./20. marts 2018            Borgermøde i hal A kl. 19.00-22.00
(kun én af dagene – bookning opdageres)
Det må forventes, at der skal stilles op fra kl. 8.00-19.00)

12.-13. marts 2018                     MSE firmaarangement på vandrerhjemmet

15. marts 2018                             Saxsport generalforsamling kl. 19.00 i Grønnegården

17. marts 2018                             SSHK Forældre/barn håndbold kl. 10-11 i hal B

17. marts 2018                             Elnegaard dansetræning kl. 11-17 i hal B

18. marts 2018                             SSHK kampsøndag kl. 9.00-18.30 i hal A

18. marts 2018                             LFBKr kredstræning kl. 10-13 i hal B

21. marts 2018                             DBU Lolland-Falster Løbetest for dommere kl. 18-21 hal B

22. marts 2018                             SSHK håndboldkamp 19.00-21.15 i hal A

23. marts 2018                             Opstilling til SGF’s gymnastikopvisning kl. 14.00 og resten af dagen i hal A

24. marts 2018                             SGF’s gymnastikopvisning hele dagen i hal A

24. marts 2018                             SSHK Forældre/barn håndbold kl. 10-11 i hal B

24. marts 2018                             SaBTK kamplørdag kl. 13-16 i hal B

24.-27. marts 2018                     Allerød Svømmeklub træningslejr

24.-27. marts. 2018                    Hørsholm Svømmeklub træningslejr

27.-29. marts 2018                     Søllerød Svømmeklub træningslejr

27.-31. marts 2018                     Slagelse Svømmeklub træningslejr

4. april 2018                                  DBU Lolland-Falster Løbetest for dommere kl. 18-21 hal B

5. april 2018                                  De Radikale generalforsamling på vandrerhjemmet

5.-6. april 2018                             Tambourkorpset generalprøver i hal A kl. 16-22

6.-8. april 2018                             Privat arrangement på vandrerhjemmet

7. april 2018                                  Tambourkorpsets forårskoncert i hal A

7. april 2018                                  Gruppe til spisning i hallen før forårskoncerten i hal A

7. april 2018                                  Nysted Roklub i svømmehallen kl. 14-17.

8. april 2018                                  LFBKr kredstræning afslutning 10-12 i hal A 12-13 i svømmehallen

9.-10. april 2018                          Karlanda Buss vandrerhjemmet

13. april 2018                               SSHK Ungdomsafslutning i hal A kl. 15.00-22.00

14.-15. april 2018                        Roskilde TRI Triathlon træningslejr

17.-18. april 2018                        Karlanda Buss vandrerhjemmet

21. april 2018                               SSHK Forældre/barn håndbold kl. 10-11 i hal B

25. april 2018                               Superbrugsen generalforsamling

5. maj 2018                                   Lindeskovskolen pædagogisk dag kl. 7.45-17.00 på vandrerhjemmet

5. maj 2018                                   Oldies/veteran håndboldstævne i hal A, B og Grønnegården

7.-9. maj 2018                              Helsinge Realskole lejrskole

7.-9. maj 2018                              RUC studietur

9.-13. maj 2018                            DHF Sommerlejr for talentdrenge i hal A og B

16.-18. maj 2018                         Grønnevangskolen lejrskole

17.-20. maj 2018                         SK Ankarat U16 håndboldtræningslejr

2. juni 2018                                   Privat grillfest ved cafeteriet (eller vandrerhjemmet)

7.-10. juni 2018                            Turcyklisterne ophold på vandrerhjemmet

8.-10. juni 2018                            Fløng Hedehusene Fodboldtræningslejr

9. juni 2018                                   Evt. håndboldtrænerkursus HRØ kl. 9-16 hal A og Grønnegården

11.-15. juni 2018                         KBH pensionistidræt træningslejr

19.-22. juni 2018                         Humlebæk Skole lejrskole

28. juni 2018                                 Ellekildeskolen idrætsdag kl. 8-15 i hal A, B og svømmehallen

30. juni 2018                                 Privat fest på vandrerhjemmet

2.-6. juli 2018                               SSHK Håndboldskole

3.-6. juli 2018                               Skovmoseskolen lejrskole

19.-22. juli 2018                          Lolland Rundt Motionscykelløb

23. juli – 5. august 2018           LUKKET I SVØMMEHAL, HALLER & CAFETERIA

6.-11. august 2018                      International fægtelejr

24.-26. august 2018                   Dragør Boldklub fodboldtræningslejr

3.-7. september 2018               Læringslokomotivet

7.-9. september 2018               Skjold Birkerød fodboldtræningslejr

10.-14. september 2018          Læringslokomotivet

11.-14. september 2018          Johannesskolen lejrskole

15.-16. september 2018          DGI Nordsjælland badmintontræningslejr

17.-21. september 2018          Læringslokomotivet

24.-28. september 2018          Læringslokomotivet

4.-7. oktober 2018                      Gruppe på vandrerhjemmet (20 pers.)

6. oktober 2018                           Evt. håndboldtrænerkursus HRØ kl. 9-16 hal A og Grønnegården

12.-19. oktober 2018                 Køge Svømmeklub træningslejr

19.-21. oktober 2018                 Vallø Håndboldklub træningslejr

27. oktober 2018                        Nysted Roklub i svømmehallen kl. 14-17.

3. november 2018                      Evt. håndboldtrænerkursus HRØ kl. 9-16 hal A og Grønnegården

8. november 2018                      Junioridrætslederuddannelse kl. 8-15 i hal A og Grønnegården

10. november 2018                   Privat arrangement på vandrerhjemmet

12. januar 2019                            GIF indendørs fodboldstævne